Zadzwoń i zapytaj o wolny termin!

+48 733 50 51 52

Wynajem busów

+48 796 064 064

Murzasichle bus Taxi dla grup od 5 osób

 

Przewóz osób z Murzasichle

Oferujemy przewóz grup zorganizowanych już od pięciu osób wzwyż na terenie Zakopanego i okolic. Zamów pewny transport z Taxi bus z miejscowości Murzasichle.

+48 796 064 064

 

Gwarantujemy wygodę, komfort, bezpieczeństwo, także dla grup wieloosobowych nawet powyżej 20 osób.

Najpopularniejsze trasy z Murzasichle wykonujemy do:

  • Termy Gorący Potok, Szalfary
  • Białka Tatrzańska (dowozimy na wyciągi narciarskie)
  • Termy Bukowina
  • Wyciąg narciarski Małe Ciche
  • Morskie Oko
  • Krupówki
  • Kolejka na Kasprowy Wierch
  • Lotnisko

Zobacz najpopularniejsze trasy z Murzasichle

 
 

Przewóz osób z Murzasichle po Zakopanem i okolicznych miejscowościach
Z CTT-Travel

Jeździmy w każdym kierunku na terenie Murzasichle. Jeśli potrzebujesz szybko i wygodnie dostać się do wybranego miejsca. Skorzystaj z naszej oferty, podjedziemy pod hotel, pensjonat, twoje miejsce noclegowe. Zabierzemy Cię także z dowolnego miejsca, wystarczy, że się z nami umówisz.

 

Zawieziemy cię bezpośrednio do miejsca docelowego. Na życzenie gości możemy na nich zaczekać w umówionym miejscu lub możemy przyjechać i odebrać ich np.: z lotniska, lub innego miejsca. Oferujemy przewóz osób również w drugą stronę z centrum Zakopanego lub oddalonych np. Szaflar do Murzasichle pod drzwi miejsca noclegowego.

 
 

Dlaczego warto postawić na przewóz osób z CTT-Travel

Jesteśmy z Zakopanego, znamy miasto jak własną kieszeń. Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów. Wszystko, co dotyczy naszych usług, jest jasne i klarowne od samego początku. Nasze pojazdy są w pełni sprawne i posiadają klimatyzację. Poza tym zapewniamy miłą i kompetentną obsługę.

 

Murzasichle w kilku słowach

To malownicza miejscowość położona na Podhalu o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Nazwa wsi Murzasichle wywodzi się z języka włoskiego i oznacza "Mur za gęstym lasem". Nazwa ta odnosi się do faktu, że Murzasichle okalają ze wszystkich niemal stron lasy. Jest to doskonałe miejsce na organizację wycieczki jednodniowej.

 

Co warto odwiedzić

Jako że Murzasichle jest położone na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, pomiędzy Zakopanem a Białką Tatrzańską. Stanowi doskonałą bazę wypadową do wszystkich tych miejsc. Dlatego nasze biuro turystyczne CTT Travel świadczy usługi transportu właśnie w tym regionie. Poza tym, jeśli ktoś chce odpocząć od miejskiego zgiełku, to jest to najlepsze miejsce na poszukiwanie kwatery. Murzasichle oferuje także korzystanie zimą z kilku stoków narciarskich. Natomiast wiosną i latem, prawdziwe oblężenie przeżywa Park Linowy Modrzewiowy Bór.

 


Prawdziwa gratka dla rodzin z dziećmi oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności. We wsi Murzasichle można się wybrać także na pieszą wycieczkę ścieżką przez Galicową Grapę, Budzów Wierch czy do Małego Cichego.